
Секатор площинний Fiskars Inspiration Ruby 111256 (1003657)
- Готово до відправки
- Код: 1003657
999 ₴
Секатор площинний Fiskars Inspiration Ruby 111256 (1003657) являє собою розробку всесвітньо відомого фінського бренду, яка відмінно підходить для догляду за садом. За допомогою інструменту ви без зусиль підрізатимете квіти і чагарники, живоплоти і фруктові дерева. Два рухомих леза з високоякісної сталі неймовірно ефективно проводять зріз без ризику пошкодження рослини.
Для підвищення терміну служби робочі елементи покриті антикорозійною речовиною. Вони довгий час здатні зберігати гостроту і не схильні до дії вологи. Навіть при щоденному використанні секатор Fiskars Inspiration Ruby залишатиметься все таким же ефективним, як і в день покупки. Ручки знаряддя мають ергономічну форму і виготовлені з міцного поліаміду. Вони не вислизають з рук і мають запобіжник для безпеки.
Секатор площинний Fiskars Inspiration Ruby 111256 (1003657) доступний до продажу на нашому сайті за розумною вартістю. Як офіційний дилер фінського бренду ми пропонуємо оптимальні ціни на товари виробника. У нас представлений великий вибір садового інвентарю, так що кожен зможе підібрати підходящий інструмент.
Ви можете купити секатор площинний Fiskars Inspiration Ruby 111256 (1003657), оформивши замовлення через кошик сайту garagepro.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Вага | 0.18 кг |
| Матеріал леза | Сталь |
| Конструкція | Площинні (обвідні) |
- Ціна: 999 ₴






