
Лебідка для квадроцикла EnergyWinch 3500 (Сталевий трос)
- В наявності
- Код: EN3500WP
5 607 ₴
Придбання лебідки для квадроцикла EnergyWinch 3500 з бездротовим керуванням - корисне вкладення для кожного власника ATV техніки. Лебідки на квадроцикл ATV призначені спеціально для швидкого і якісного витягування квадриков і снігоходів з бруду або снігових заметів.
Вони розраховані на порівняно невелику вагу такої техніки, відповідно важать менше стандартних автомобільних, що робить транспортування такого пристрою досить зручною.
Така лебідка компактна і може використовуватися не тільки для АТВ квадроциклів, а й для проведення нескладних робіт в побуті - перетягнути важкі деталі в гаражі, затягнути човен на причепі і т.д.
Не варто пояснювати, що лебідка на снігохід - це не розкіш, а необхідність. Так як час витягування взимку критично важливо для кожного автовласника. Купуючи лебідку EnergyWinch 3500 з бездротовим керуванням для квадроцикла ви отримуєте надійного помічника, який прослужить вам роки.

Ви можете придбати лебідку для квадроцикла EnergyWinch 3500 (Сталевий трос), оформивши замовлення через кошик сайту garagepro.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером за телефоном 0732507080. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою..
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 1588 кг |
| Діаметр троса | 5.3 мм |
| Довжина троса | 10 м |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Квадроцикл, Легкове авто, Кросовер |
| Тип редуктора | Планетарний |
- Ціна: 5 607 ₴





