-4%Лебідка для позашляховика X-BULL 13000lbs (5897 кг/Синетичний трос)
- Під замовлення
- Код: HRW13000B
Відправка з 16 травня 202624 550 ₴/комплект
23 568 ₴/комплект
Лебідка для позашляховика X-BULL 13000lbs. Ця серія американського бренду складається з перевірених і надійних лебідок, призначених для широкого спектра використання: офроуд, спеціальна техніка, евакуатори, лафети та трактори. Автомобільна електрична лебідка X-BULL укомплектована синтетичним 10-мм тросом і має тягове зусилля в 5897 кг. До багатої комплектації входить сталевий трос із гаком, клюз для укладання троса, дротової та бездротової пульти керування, а також необхідні елементи із силовими дротами для простого встановлення та під'єднання. Лебідка для позашляховика 12 вольтів стане корисною тим, хто захоплюється полюванням, риболовлею й активним відпочинком на природі. Можна використовувати для евакуаторів і тягачів. Лебідка X-BULL13000 працює від бортової мережі 12 вольтів, має мотор потужністю 6.5 к.с., 3-ступеневий планетарний редуктор і автоматичне гальмо.
Підійде для установки на такі розповсюджені моделі 4х4: Mitsubishi L200, Mitsubishi Pajero, Mitsubishi Pajero Sport, Toyota Land Cruiser Prado 120, Toyota Land Cruiser 200, Toyota Hilux, Toyota 4Runner, Toyota Tacoma, Toyota Tundra, Toyota FJ Cruiser, Ford F150, Dodge Ram, Volkswagen Amarok, Nissan Patrol, Nissan Navara D40, Nissan NP 300, Hyundai Terracan, Hyundai Galloper, Opel Frontera, Peugeot Landtrek, Land Rover, Jeep, УАЗ та ін.
Технічні характеристики лебідки X-BULL 13000lbs:
- Тягове зусилля: 5897 кг
- Мотор: 6.5 к.с.
- Керування: Дротовий і бездротовий пульти керування
- Редуктор — 3х -ступенчастий планетарний
- Передатне число: 265:1
- Автоматичне гальмо — інтегровано у барабан
- Трос: Синтетичний 10 мм х 26м
- Тросоукладчик: Клюз
- Вага лебідки: 36 кг
- Розмір лебідки: 546 х 160 х 218 мм
Комплектація лебідки X-BULL 13000:
- Лебідка
- Дротовий і бездротовий пульти керування
- Трос із гаком
- Клюз
- Набір для кріплення та встановлення
- Інструкція

Ви можете купити автомобільну лебідку 12 Вольт X-BULL 13000 з синтетичним тросом оформивши замовлення через кошик сайту garagepro.com.ua, або зв'язавшись із нашим менеджером по телефону 0732507080. Під час оформлення замовлення в телефонному режимі можливе зниження. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 5897 кг |
| Діаметр троса | 10 мм |
| Довжина троса | 26 м |
| Виробник | Bull |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос синтетичний |
| Функціональне призначення | Кросовер, Легкове авто, Евакуаторна |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Клас захисту | 67 |
- Ціна: 23 568 ₴/комплект










