-1%Автомобільна лебідка X-BULL 12000 (синтетичний трос)
- Готово до відправки
- Код: HRW12000B
21 200 ₴/комплект
20 988 ₴/комплект
Лебідка для позашляховика 12 вольтів X-BULL 12000 із синтетичним тросом. Ця серія складається з перевірених і надійних лебідок, призначених для широкого використання. Автомобільна електрична лебідка X-BULL укомплектована синтетичним 10-мм тросом і має тягове зусилля 5450 кг. Це найпопулярніша модель серед джиперів. Цей факт свідчить про високу якість і надійність електричної лебідки 12 вольтів, за розумні гроші. До багатої комплектації входить синтетичний трос із гаком, журавлина для рівномірного укладання троса, дротової та бездротової пульти керування, а також необхідні елементи із силовими дротами для простого встановлення та під'єднання. Лебідка для позашляховика 12 вольтів стане корисною тим, хто захоплюється полюванням, риболовлею й активним відпочинком на природі. Можна використовувати для евакуаторів і тягачів. Лебідка X-BULL 12000 із синтетичним тросом працює від бортової мережі 12 вольтів. І найприємніше — модель має офіційну гарантію в Україні!
Лебідка чудово підійде для позашляховиків: Mitsubishi L200, Mitsubishi Pajero, Mitsubishi Pajero Sport, Toyota Land Cruiser Prado 120, Toyota Land Cruiser 200, Toyota Hilux, Toyota 4Runner, Toyota Tacoma, Toyota Tundra, Toyota FJ Cruiser, Ford F150, Dodge Ram, Volkswagen Amarok, Nissan Patrol, Nissan Navara D40, Nissan NP 300, Hyundai Terracan, Hyundai Galloper, Opel Frontera, Peugeot Landtrek, Land Rover, Jeep, УАЗ та ін.
Характеристики лебідки X-BULL 12000 із синтетичним тросом:
| Тягове зусилля | 5450 кг |
| Мотор | 12 вольтів, 6 к.с. |
| Трос | Синтетичний 25 м, 10 мм |
| Тросоукладчик | Клюз |
| Редуктор | 3-ступеневий, планетарний |
| Передатне число | 265:1 |
| Пульт керування | Дротовий (довжина 3 метри) і радіопульти |
| Вага комплекту | 32 кг |
| Комплектація | Лебідка із синтетичним тросом, журавлина, дротовий пульт керування, радіопульти, блок соленоїдів, силові дроти, установний комплект |
| Гальмо | Автоматичний |

Ви можете купити автомобільну лебідку 12 Вольт X-BULL 12000 із синтетичним тросом оформивши замовлення через кошик сайту garagepro.com.ua, або зв'язавшись із нашим менеджером по телефону 0732507080. Під час оформлення замовлення в телефонному режимі можливе зниження. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 5450 кг |
| Діаметр троса | 10 мм |
| Довжина троса | 26 м |
| Країна виробник | США |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос синтетичний |
| Функціональне призначення | Кросовер, Легкове авто, Евакуаторна |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Привід лебідки | 12V |
| Клас захисту | 67 |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
| Виробник | Bull |
| Розміри | |
| Розмір лебідки | 546х160х218 мм |
- Ціна: 20 988 ₴/комплект








