
Лебідка для позашляховика Warn VR EVO 10 (12 Вольт / 4536 фунтів)
- Під замовлення
- Код: 103252
Відправка з 06 травня 202651 620 ₴/комплект
Лебідка для позашляховика WARN VR EVO 10 пропонує футуристичний дизайн, підвищену продуктивність і легендарну надійність WARN, якій ви можете довіряти. "Моноблочна" лебідка відповідає класу захисту від пилу та вологи IP68. Завдяки більш потужному мотору і планетарній зубчастій передачі лебідки VR EVO працюють швидше під завантаженням. У той же час споживання струму знизилось. Лебідки з нової серії VR EVO — це найкраще співвідношення ціни та робочих характеристик. У комплекті з лебідкою йде зйомний блок, клюз і пульт управління 2в1.
Особливості лебідки Warn VR EVO 10:
- Клас Пиле- і вологазахисту IP68;
- Низьке споживання струму;
- Висока швидкість завантаження;
- Новий пульт 2-в-1 можна використовувати в проводному або бездротовому варіанті. (Моделі після 2022 року випуску поставляються з класичним провідним пультом)
Технічні характеристики Warn VR EVO 10:
- Тягове зусилля: 4536 кг
- Тип редуктора: 3х-стунчастий планетарний
- Трос. Металевий 9.5 мм / 27м
- Вага Лебедки: 36 кілограмів
- Розмір: 534x256х172 мм

Ви можете купити лебідку для позашляховика 12 Вольт Warn VR EVO 10 оформивши замовлення через кошик сайта garagepro.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону 0732507080. У телефонному режимі можна використовувати знижку для оформлення замовлення. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 4536 кг |
| Діаметр троса | 10 мм |
| Довжина троса | 27 м |
| Виробник | Warn |
| Країна виробник | США |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті |
| Функціональне призначення | Кросовер, Легкове авто, Спортивна, Утилітарна, Евакуаторна |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Привід лебідки | 12V |
| Клас захисту | 68 |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
- Ціна: 51 620 ₴/комплект








