
Лебідка для позашляховика 12В PROwinch 8000
- Під замовлення
Відправка з 01 березня 202617 183 ₴
Хороший варіант для легких позашляховиків і для використання в якості переносний лебідки
Грамотно продумана конструкція усіх вузлів залишає великий запас міцності для особливо екстремальних ситуацій, а увага інженерів до дрібниць дозволяє експлуатувати лебідку не просто в різних кліматичних умовах, а й зовсім у воді і грязі, адже всі з'єднання корпусу герметичні, а роз'єми прогумовані і прикриті заглушками.
Окремо варто відзначити зовнішній короб для блоку управління лебідки. Тепер реле не потрібно ховати під капотом або в інших сухих місцях — конструктори врахували сферу застосування потужної лебідки і зробили її по-справжньому готовою до будь-яких випробувань.
| Тягове зусилля | 3630 кг |
| Мотор | 12 вольт, 4,8 л. с. |
| Трос | 24 м, 9 мм |
| Тросоукладчик | Ролики |
| Редуктор | 3-х ступінчастий, планетарний |
| Передаточне число | 265:1 |
| Пульт управління | Провідної (довжина 3 метра) і радіопульт |
| Вага комплекту | 36 кг |
| Комплект постачання | Лебідка з тросом, ролики, провідний пульт керування, радіопульт, блок соленоїдів, силові дроти, інсталяційний комплект, супроводжуючі документи |
| Гальма | Автоматичний |
- Ціна: 17 183 ₴
