
Лебідка в кузов пікапа Warn Works 2000 DC (2 Вольт / 907 кг)
- Під замовлення
- Код: 92000
Відправка з 04 червня 202611 259 ₴
Електрична лебідка Warn Works 2000 DC. Лебідка працює від бортової мережі 12 Воль і має тягові зусилля 907кг. Дана модель - Чудовий підручний помічник-інструмент для переміщення легких вантажних машин або установки на дитячий квадроцикл. Завдяки простоті і надійності конструкції навіть новачка може без труднощів використовувати лебідь. Лебідка WARN Works 2000 укомплектована сильним і економічним електромотором на 1,6 л.с. У комплектацію ходить дротовий пульт управління і чугунний клюз для трос. Лебідка може бути розміщена на причепі для човна, у гаражі або в будь - якому зручному місці. Робоча довжина дроту 10,7 м, діаметр 4,7 мм, оснащений гаком з карабіном.

Ви можете купити лебідки в кузів пікапа Warn Works 2000 оформивши замовлення через кошик сайта garagepro.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону 0732507080. У телефонному режимі можна використовувати знижку для оформлення замовлення. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Warn |
| Країна виробник | США |
| Діаметр троса | 4.3 мм |
| Довжина троса | 11 м |
| Клас захисту | 68 |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий, Радіоуправління в комплекті |
| Матеріал троса | Сталь |
| Напруга | 12 В |
| Привід лебідки | 12V |
| Стан | Новий |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Тягове зусилля | 907 кг |
- Ціна: 11 259 ₴










