
Електрична лебідка для квадроциклу Warn Works 3700 DC (12 вольт / 1630 кг)
- Під замовлення
- Код: 93700
Відправка з 19 квітня 202624 876 ₴
Електрична лебідка для квадроциклу Warn Works 3700 DC. Лебідка працює від бортової мережі 12 Воль і має тягові зусилля 1630 кг. Дана модель - Чудовий підручний помічник для пересування легких вантажних машин або встановлення на квадроцикл. Завдяки простоті і надійності конструкції навіть новачка може без труднощів використовувати лебідь. Лебідка WARN Works 3700 укомплектована сильним і економічним електромотором на 2,4 л.с. У комплектацію ходить дротовий пульт і роликові напрямники. Лебідка може бути розміщена на причепі для човна, у кунзі пікап, у гаражі чи будь - якому іншому зручному місці. Робоча довжина каната 13 м, діаметр 6 мм, оснащена гаком з карабіном. Ведучий лебедка зі сталевим тросом 16 кілограмів.

Ви можете купити лебідки для квадроциклу Warn Works 3700 DC оформивши замовлення через кошик сайта garagepr.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону 0732507080. У телефонному режимі можна використовувати знижку для оформлення замовлення. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Warn |
| Країна виробник | США |
| Діаметр троса | 6 мм |
| Довжина троса | 13 м |
| Клас захисту | 68 |
| Матеріал троса | Сталь |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Тягове зусилля | 1360 кг |
- Ціна: 24 876 ₴





