
Лебідка для посередника WARN XD9000 (12 Вольт / 4080 кг)
- Під замовлення
- Код: 28500
Відправка з 04 червня 2026129 495 ₴
Класична лебідка для позадорожника WARN XD9000s тяговим зусиллям 4080 кг. Проста і надійна конструкція, невеликі розміри, водонепроникність і потужний двигун — це конкурентні переваги цієї Лебідки. Блок керування може бути розміщений окремо від лебідки (наприклад, під капотом), що робить лебідку WARN XD9000 справді компактною. Ідеально для установки силових бамперів. Ця модель, яка працює з міцним корпусом, має лише позитивні оцінки як від аматорів, так і від фахівців. Лебідка працює з бортовою мережею 12 Вольт. Адміністрація здійснюється дротовим пультом з проводом 3,7 метра. WARN XD9 000 комплектується сталевим тросом і роликами.
Технічні характеристики WARN XD9000
Напруження, вольт 12 вольт
Тяговое усилие 4080 кг
Довжина тросу 30 м
Діаметр тросу 8 мм
Коробка передач 3-х сходинка планетарна
Мотор 4,6 л.с.
Вага лебедки 35 кг
Тросоукладник ролики
Передатичне число 156:1
Барабан розміру 64 мм
Пульт керування проводною 3,7 м
Відстань між твердими отворами 254 x 114,3 мм
Довжина електрокабіля 2 дроти по 1,83 м
Розмір 555 x 160 x 193м

Ви можете купити лебідку для позашляховика WARN XD9000 оформивши замовлення через кошик сайту garagepro.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону 0732507080. У телефонному режимі можна використовувати знижку для оформлення замовлення. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 4080 кг |
| Діаметр троса | 8 мм |
| Довжина троса | 30 м |
| Виробник | Warn |
| Країна виробник | США |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Клас захисту | 68 |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
- Ціна: 129 495 ₴









