
Лебідка для посередника Warn Tabor 10k (4536 кг / 12 В)
- Під замовлення
- Код: 97005
Відправка з 04 червня 202647 615 ₴
Електрична лебідка для позадорожника Warn Tabor 10k (12 Вольт / 4536 кг). Оновлений дизайн і легендарна надійність з великим запасом тяги. Лебідка для позадорожника і пікапа WARN Tabor 10K отримала оновлений дизайн і відмінно підходить для джипів, пікапів, евакуаторів і спецтранспорту. Він використовує 12 Вольт для того, щоб утримувати 4536 кілограмів вантажу. Висока швидкість намотки троса, міцна конструкція і надійність WARN гарантують тривалий і безперебійний термін корисної експлуатації. На лебідь було встановлено новий соленоїд (контактор), повністю герметичний і захищений від потрапляння вологи. Цільна тверда пластина заміняє багато потужних трубок для зміцнення міцності, а найсприятливіший у своєму класі конічний гальм легко витримує повне навантаження. Надійна і бюджетна серія лебідок WARN Tabor - компромісне рішення для безкомпромісного бездоріждя.
Технічні характеристики WARN Tabor 10K:
Харчування: 12 Вольт
Тягне зусилля: 4536 кг
Трос: Сталевий 9,5 мм / 24 м
Тормоз лебідки: Конічний
Тип редуктора: 3-х сходинчастий планетарний
Передатичне число: 216:1
Діаметр барабана: 64 мм
Потребується потужність: 66-502 А
Розмір лебідки: 528 х 160 х 170 мм
Вага: 38 кілограмів

Ви можете купити лебідь для позадорожника Warn Tabor 10k оформивши замовлення через кошик сайта garagepro.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону 0732507080. У телефонному режимі можна використовувати знижку для оформлення замовлення. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 4536 кг |
| Діаметр троса | 9.5 мм |
| Довжина троса | 24 м |
| Виробник | Warn |
| Країна виробник | США |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос сталевий |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Ні |
| Привід лебідки | 12V |
| Клас захисту | 68 |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
- Ціна: 47 615 ₴









