
Лебідка для позадорожника WARN ZEON 12-S (синтетичний трос / 5443 кг)
- Під замовлення
- Код: 95955 / 95950
Відправка з 04 червня 2026133 456 ₴
Лебідка для позадорожника ZEON 12-S здатна впоратися з будь-яким завданням, вона володіє сучасним дизайном, високою потужністю і надійною системою захисту від потрапляння води і бруду (клас IP68). Cверхпровідний корпус з литого алюмінію, чорне порошкове покриття і тягове зусилля в 5,5 тонн - ідеальний рецепт першокласної лебідки на роки. У комплекті з лебідкою йде закріплений полірований клюз, знімений блок управління і синтетичний трос WARN Spydura з спеціальним захисним рукавом. Лебідки WARN зарекомендували себе як одні з найнадійніших у світі.
Особливості лебідки для позадорожника WARN ZEON 12-S:
- Високопрозорий синтетичний трос WARN Spydura в захисній рукаві з всиленим клюсом.
- Блок керування може бути встановлений на лебідь або в будь-якому іншому зручному місці, що забезпечує універсальність монтажу
- Поновлена трансмісія і двигун Series-Wound забезпечують швидкий, надійний і тихий роботу лебідки
- Корпус вкритий чорною порошковою фарбою, а міцні елементи і важіль зчеплення виготовлені з нержавіючої сталі, що забезпечує привабливий зовнішній вигляд і надійний захист від корозії
- Облегчений барабан великого діаметра зменшує знос троса і оснащений вбудованим якором для простого кріплення троса
- Лібідки обладнані удосконаленою системою сальників, які запобігають потраплянню води та пилу в лебідки за стандартом IP68
Технічні характеристики Лебідьки WARN ZEON 12-S:
- Мотор: Series-Wound
- Напруження: 12 Вольт
- Редуктор: 3-х сходинок, планетарний
- Великі зусилля: 5443 кілограми
- Трос: синтетичний Warn Spydura 30м / 9,5 мм
- Розміри Лебідки: 616 мм x 182 мм x 199,0 мм
- Вага: 36,3 кг

Ви можете купити лебідки для позадорожника з синтетичним тросом WARN ZEON 12-S оформивши замовлення через кошик сайта garagepro.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону 0732507080. У телефонному режимі можна використовувати знижку для оформлення замовлення. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 5443 кг |
| Діаметр троса | 9.5 мм |
| Довжина троса | 25 м |
| Виробник | Warn |
| Країна виробник | США |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос синтетичний |
| Функціональне призначення | Утилітарна, Легкове авто, Кросовер, Евакуаторна, Переносна, Спортивна, Снігохідна, Квадроцикл |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Привід лебідки | 12V |
| Клас захисту | 68 |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
- Ціна: 133 456 ₴







