
Лебідка для квадроциклу з початковим тросом WARN VRX 35 (12 Вольт / 1588 кг)
- Під замовлення
- Код: 101035
Відправка з 04 червня 202629 281 ₴
Могутня лебідка для квадроциклу WARN VRX 35 ATV Winch 3500 12V, високоякісний "трудноголик" серед лебідок. Мабуть, один з найкращих варіантів для квадроциклу, багґі або снігоходу. WARN VRX 35 поєднує в собі цільнометалічну конструкцію, нове зчеплення на основі легендарної конструкції втулки WARN 4WD, надпрокові цільно-металічні шестерні і гарантує повний захист від води та бруду. Завдяки наполегливим зусиллям 1,5 тонни лебідки можна використовувати і для побутових потреб: у гаражі, на лафеті, у кузові пікапа і т.п.
Особливості Лебебок WARN VRX:
- Клас захисту IP68 - забезпечує максимальний рівень захисту від потрапляння води, пилу і бруду.
- Міцна метанометалічна конструкція.
- Надійна нова конструкція зчеплення, заснована на більш ніж 70-річному ноу-хау WARN 4WD Hub lock.
- Чорний порошок для захисту від коррозії.
- Завдяки гальмам з навантаженням можна успішно контролювати роботу лебідки.
- Метанометалічний 3х-ступчастий планетарний редуктор
Технічні характеристики Лебідьки WARN VRX 35:
- Мотор: 12 Вольт 1,4 л.с.
- Редуктор: 3-х східчастий планетарний
- Великі зусилля: 1588 кг
- Трос: Стальний 15м, 5м
- Вага: 13,5 кг

Ви можете купити лебідки для квадроциклу 12 Вольт WARN VRX 35 оформивши замовлення через кошик сайта garagepro.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону 0732507080. У телефонному режимі можна використовувати знижку для оформлення замовлення. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 1588 кг |
| Діаметр троса | 5 мм |
| Довжина троса | 15 м |
| Виробник | Warn |
| Країна виробник | США |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Утилітарна, Легкове авто, Переносна, Спортивна, Снігохідна, Квадроцикл |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Привід лебідки | 12V |
| Клас захисту | 68 |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
- Ціна: 29 281 ₴










