
Лебідка для позадорожника Warn VR EVO 10-s з синтетичним тросом (12 Вольт / 4536 кг)
- Під замовлення
- Код: 103253
Відправка з 04 червня 202671 156 ₴
Лебідка для позадорожника WARN VR EVO 10-s пропонує футуристичний дизайн, підвищену продуктивність і легендарну надійність WARN, якій ви можете довіряти. "Моноблена" лебідка відповідає класу запалу і влади IP68. Завдяки більш потужному мотору і планетарній зубчастій передачі лебідки VR EVO працюють швидше під завантаженням. У той же час споживання струму знизилось. Лібідки з нової серії VR EVO — це найкраще співвідношення ціни та робочих характеристик. У комплекті з лебідкою йде зйомок, клюз і пульт управління 2в1. Синтетичний трос більш травмозний і неприємний у обслуговуванні.
Особливості Лебідки Warn VR EVO 10-s:
- Клас Пиле- і вологі IP68;
- Низьке споживання струму;
- Висока швидкість завантаження;
- Новий пульт 2-в-1 можна використовувати в проводному або бездротовому варіанті. (Моделі після 2022 року випуску поставляються з класичним дротовим пультом управління)
Технічні характеристики Warn VR EVO 10-s:
- Тягне зусилля: 4536 кг
- Тип редуктора: 3х-стунчастий планетарний
- Трос: Синтетичний 10м / 27
- Вага лебедки: 26 кілограмів
- Розмір: 534x256х172 мм

Ви можете купити лебідь для позадорожника 12 Вольт Warn VR EVO 10-s оформивши замовлення через кошик сайта garagepro.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону 0732507080. У телефонному режимі можна використовувати знижку для оформлення замовлення. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 4536 кг |
| Діаметр троса | 10 мм |
| Довжина троса | 27 м |
| Виробник | Warn |
| Країна виробник | США |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос синтетичний |
| Функціональне призначення | Утилітарна, Легкове авто, Кросовер, Евакуаторна, Спортивна |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Привід лебідки | 12V |
| Клас захисту | 68 |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
- Ціна: 71 156 ₴








