
Електрична лебідка для квадроцикла Come Up Cub 4 (12В / 1800кг / сталевий трос)
- В наявності
- Код: 123920
24 475 ₴
Модель Come UP Cub4 з тяговим зусиллям до 1800 кг є найпотужнішою в лінійці лебідок ComeUp для квадроциклів та снігоходів. Підходить для експлуатації на ATV/UTV, баггі, снігоходах, компактних всюдиходах (наприклад Argo) та іншої подібної техніки. Також дану лебідку використовують в автоспорті (трофі-рейди, крос-кантрі і т. д.). В якості альтернативи можна встановлювати в кунг пікапа для полювання, на лафеті, човні і будь-якому іншому місці. Мотор потужністю в 1 л. с. має тяговим зусиллям в 1814 кг. Зроблено в Тайвані і має 1 рік офіційної гарантії.
Основні характеристики лебідка ComeUp Cub 4:
| Напруга | 12В |
| Тягове зусилля | 1800 кг |
| Тягове зусилля | 4000 lbs |
| Потужність | 1.0 л. с. |
| Редуктор | планетарний триступеневий |
| Передаточне число | 191:1 |
| Швидкість намотування | 6.0 м/хв |
| Трос | сталевий |
| Довжина троса | 15 м |
| Діаметр троса | 5.5 мм |
| Напрямні для троса | ролики |
| Корпус лебідки | алюмінієвий |
| Барабан | металевий |
| Діаметр барабана | 55 мм |
| Ширина барабана | 119 мм |
| Пульт управління | кнопка на кермі |
| Рекомендована батарея | 200 CCA |
| Макс. споживаний струм | 230 А |
| Гальма | автоматичний |
| Монтажний шаблон | 168 х 76 |
| Рівень захисту | герметичне виконання IP66 |
| Вага | 13 кг |
| Розміри: | |
| Ширина | 362 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 144 мм |
| Ширина упаковки | 380 мм |
| Довжина упаковки | 362 мм |
| Висота упаковки | 144 мм |
| Виробник | COMEUP INDUSTRIES INC. |
| Країна виробництва | Taiwan |
Особливості лебідки для квадроцикла Come Up Cub 4:
- Економічне споживання енергії.
- Вхід і вихід для навантаження.
- Механічний і динамічний гальмо для 100% гальмування барабана.
- Повністю металева триступенева планетарна передача для забезпечення високої швидкості і надійності.
- Постійно смазываемый вузол передачі.
- Легке і швидке разматывние троса.
- Компактність і невелика вага.
- Сталевий трос в комплекті.
Комплектація лебідки Come Up Cub 4:
- Блок соленоїдів.
- Пульт управління (Встановлюється на кермо).
- Трос з гаком.
- «Губки» з 4 роликами.
- Провід для з'єднання з акумуляторною батареєю.
- Кріпильний комплект.

Ви можете купити електричну лебідку Come Up Cub 4 оформивши замовлення через корзину сайту garagepro.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Come.Up Industries |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр троса | 5.5 мм |
| Довжина троса | 15 м |
| Інтегроване управління | Так |
| Клас захисту | 67 |
| Матеріал троса | Сталь |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Тягове зусилля | 1814 кг |
- Ціна: 24 475 ₴




