
Електрична лебідка для квадроцикла Come Up Cub 3 (1360кг / 12В)
- В наявності
- Код: 123561
17 578 ₴
Компактна і легка лебідка від Come Up 3 Cub. Комплектується сталевим тросом, роликами, блоком управління і пультом управління на кермо. Ідеально підходить для установки на квадроцикли, всюдиходи, снігоходи і баггі. Модель Cub3 також можна встановити в кузов пікапа для полегшення навантаження вантажів, на лафет або човен. працює від бортової мережі 12В і має тягове зусилля 1360 кг Зроблено в Тайвані і має офіційну гарантію 12 місяців. Завдяки високій надійності, неймовірної міцності і надійного захисту лебідка підходить для використання в автоспорті (трофі, крос-кантрі і т. д.).
Особливості лебідка ComeUp Cub3:
- Низьке споживання енергії.
- Вхід і вихід для навантаження.
- Механічний і динамічний гальмо для 100% зупинки лебідки.
- Повністю металева триступенева планетарна передача для забезпечення високої швидкості і надійності.
- Легке і швидке разматывние троса.
- Постійно смазываемый вузол передачі.
- Компактність і невелика вага дозволяють використовувати лебідку на трейлерах і човнах.
- Барабан центрований для рівного намотування троса.
- Атмосферостійкий, герметичний соленоїд.
- Реле відключення двигуна при перегріві.
Комплектація Come Up 3 Cub:
- Блок соленоїдів.
- Пульт управління (Встановлюється на кермо).
- Сталевий трос з гаком.
- «Губки» з 4 роликами.
- Провід для з'єднання з акумуляторною батареєю.
- Кріпильний комплект.
Основні характеристики Cub 3:
| Напруга | 12В |
| Тягове зусилля | 1360 кг |
| Тягове зусилля | 3000 lbs |
| Потужність | 1.0 л. с. |
| Редуктор | планетарний триступеневий |
| Передаточне число | 138.5 : 1 |
| Швидкість намотування | 6.8 м/хв |
| Трос | сталевий |
| Довжина троса | 15.2 м |
| Діаметр троса | 4.8 мм |
| Напрямні для троса | ролики |
| Корпус лебідки | алюмінієвий |
| Барабан | металевий |
| Діаметр барабана | 55 мм |
| Ширина барабана | 75 мм |
| Пульт управління | кнопка на кермі |
| Макс. споживаний струм | 230 А |
| Гальма | автоматичний |
| Монтажний шаблон | 124 х 76.2 |
| Вага | 8.2 кг |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 325.5 мм |
| Висота | 120 мм |
| Виробник | COMEUP INDUSTRIES INC. |
| Країна виробництва | Taiwan |
Продуктивність лебідки Come Up 3 Cub:
| Навантаження Lbs/кг | Швидкість намотування М/хв | Потр. струм (А) |
| 0 | 6.8 | 20 |
| 227 (500) | 5.7 | 45 |
| 454 (1000) | 4.8 | 75 |
| 680 (1500) | 3.8 | 105 |
| 907 (2000) | 3.0 | 140 |
| 1134 (2500) | 2.5 | 180 |
| 1361 (3000) | 2.0 | 230 |
| Шар | Макс. навантаження, Кг (Lbs) | Залишок троса на барабані, м. |
| 1 | 1361 | 2.8 |
| 2 | 1173 | 6.1 |
| 3 | 1030 | 9.9 |
| 4 | 918 | 14.1 |
| 1 | 930 | 15.2 |

Ви можете купити лебідку Come Up Cub 3 оформивши замовлення через корзину сайту garagepro.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Come.Up Industries |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр троса | 4.8 мм |
| Довжина троса | 15 м |
| Клас захисту | 67 |
| Матеріал троса | Сталь |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Тягове зусилля | 1360 кг |
- Ціна: 17 578 ₴










