
Лебідка електрична для евакуатора Come Up WOLF 12.0 12V (5443 кг)
- Під замовлення
- Код: WOLF 12.0 12V
Відправка з 10 травня 202656 070 ₴
Come Up WOLF 12.0 - відмінний варіант евакуаторної лебідки. Гарантія надійності і якості. Надійний помічник Вашого бізнесу. Працює від мережі 12В. Мотор потужністю 4,6 л. с. з тяговим зусиллям 5443 кг. В комплекті сталевий трос 30 метрів, діаметром 10,5 мм Зроблено в Тайвані. Офіційна гарантія 1 рік.
Особливості Come Up WOLF 12.0:
- Потужний двигун з високим крутним моментом і великою лінійною швидкістю.
- Знімний блок управління.
- Комбінована передача: 2-я ступінь самогальмуються черв'ячний редукторр, 1-й прямозубый шестерний редуктор.
- В купе з самотормозящимся черв'ячним редуктором на лебідку встановлений трещеточный дискове гальмо, для максимальної надійності.
- Міцний, герметичний корпус контактора забезпечує його звуко - і гідроізоляцію.
- Муфта вільного розмотування троса.
Комплектація лебідки Come Up WOLF 12.0 12V:
- Стаціонарний блок управління
- Пульт ДУ, довжина кабеля 5м
- Пульт радіоуправління
- Синтетичний трос з гаком
- Клюз
- Кабелі живлення 1.8 м
- Ремінець
Основні характеристики Come Up WOLF 12.0 12V
| Напруга | 12В |
| Тягове зусилля | 5443 кг |
| Тягове зусилля | 12000 lbs |
| Потужність | 4.6 л. с. |
| Редуктор | черв'ячний |
| Передаточне число | 424.1:1 |
| Швидкість намотування | 6.2 м/хв |
| Трос | сталевий |
| Довжина троса | 30.5 м |
| Діаметр троса | 9.5 мм |
| Напрямні для троса | ролики |
| Корпус лебідки | алюмінієвий |
| Барабан | металевий |
| Діаметр барабана | 89 мм |
| Ширина барабана | 229 мм |
| Пульт управління | провідний |
| Довжина проводу пульта | 5.0 |
| Рекомендована батарея | 650 CCA |
| Дроти живлення | 2 кабелю з'єднання з акумуляторною батареєю (1,8 м) |
| Макс. споживаний струм | 350 А |
| Гальма | самотормозящий черв'ячний |
| Монтажний шаблон | 257 х 172 273 x 110 |
| Температурний датчик | температурний датчик |
| Рівень захисту | герметичне виконання IP66 |
| Вага | 41 кг |
| Вага брутто | 51 кг |
| Ширина | 427 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Висота | 350 мм |
| Ширина упаковки | 427 мм |
| Довжина упаковки | 610 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
| Виробник | COMEUP INDUSTRIES INC. |
| Країна виробництва | Taiwan |

Ви можете купити електричну лебідку Come Up WOLF 12.0 12V оформивши замовлення через корзину сайту garagepro.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Come.Up Industries |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр троса | 10.5 мм |
| Довжина троса | 30 м |
| Інтегроване управління | Так |
| Клас захисту | 67 |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий, Радіоуправління в комплекті |
| Матеріал троса | Сталь |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Тягове зусилля | 5443 кг |
| Функціональне призначення | Утилітарна, Евакуаторна, Легкове авто, Кросовер |
- Ціна: 56 070 ₴







