влевовправо

Лебідка для позашляховика ComeUp Seal Gen2 16,5 (12 Вольт / 7484 кг)
- Під замовлення
- Код: 295615
Відправка з 15 квітня 202691 893 ₴
+380 (73) 250-70-80
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ComeUp Seal Gen2 16,5 - електрична лебідка для важких позашляховиків і евакуаторів з бортовою мережею 12 Вольт. Мотор, потужністю 5,8 л. с. забезпечує тягове зусилля 7484 кг. Лебідка зроблена добротно і якісно, на тлі будь-яких подібних. Країна виробник - Тайвань. Гарантія 1 рік.
Особливості ComeUp Seal Gen2 16,5:
- Лебідка обладнана герметичним мотором з високим крутним моментом і великою лінійною швидкістю.
- Надійний і довговічний 3-х ступінчастий планетарний редуктор.
- Міцний алюмінієвий корпус, здатний витримати 2-х кратну номінальне навантаження лебідки.
- Потужний, запатентований в США, Німеччині, Великобританії і Франції, конічний гальма, з легкістю утримує повне навантаження і простий в обслуговуванні.
- Новий герметичний корпус контактора та контакти зі сплаву срібла забезпечують екстремальну надійність, контактор здатний довгий час витримувати струм 400А.
- Т-подібна ергономічна рукоятка для вільного розмотування троса, межа виділення після переміщення лише легким підняттям-і-поворотом звільняє обертову кільцеву шестерню для швидкого розмотування.
- Корпус редуктора разом з ручкою можна повернути на 90 градусів у будь-яку сторону, що дає можливість використовувати бампери різних конструкцій.
- Лебідка обладнана температурним датчиком і світлодіодним індикатором перегріву.
- Герметичне виконання IP68 — повна водо - і пило-непроникність. Лебідка може працювати в зануреному стані на глибині понад 1м.
Комплектація ComeUp Seal Gen2 16,5:
- Знімний блок управління
- Пульт ДУ, довжина кабеля 5м
- Сталевий трос з гаком
- Роликові напрямні
- Кабелі живлення 1.8 м
- Ремінець
Технічні характеристики ComeUp Seal Gen2 16,5:
| Напруга | 12В |
| Тягове зусилля | 7500 кг |
| Тягове зусилля | 16500 lbs |
| Потужність | 5.8 л. с. |
| Редуктор | планетарний триступеневий |
| Градус поворотного редуктора | 90 |
| Передаточне число | 343 : 1 |
| Швидкість намотування | 5.5 м/хв |
| Трос | сталевий |
| Довжина троса | 27.5 м |
| Діаметр троса | 11.1 мм |
| Напрямні для троса | ролики |
| Корпус лебідки | алюмінієвий |
| Барабан | металевий |
| Діаметр барабана | 89 мм |
| Ширина барабана | 204 мм |
| Пульт управління | з індикацією перегріву провідний |
| Довжина проводу пульта | 5.0 |
| Рекомендована батарея | 650 CCA |
| Макс. споживаний струм | 355 А |
| Гальма | автоматичний, конічний СВЅ |
| Монтажний шаблон | 254 х 114.3 |
| Температурний датчик | температурний датчик |
| Рівень захисту | герметичне виконання IP68 |
| Вага | 34.5 кг |
| Вага брутто | 48.5 кг |
| Ширина | 159 мм |
| Довжина | 603 мм |
| Висота | 206 мм |
| Ширина упаковки | 209 мм |
| Довжина упаковки | 682 мм |
| Висота упаковки | 430 мм |
| Комплектація | Знімний блок управління Дистанційний пульт керування з кабелем 5 м Сталевий трос з гаком Роликові напрямні 2 кабелю підключення до АКБ 1.8 м Ремінь |
| Виробник | COMEUP INDUSTRIES INC. |
| Країна виробництва | Taiwan |

Ви можете купити лебідку ComeUp Seal Gen2 16,5 12 Вольт оформивши замовлення через корзину сайту garagepro.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GEN |
- Ціна: 91 893 ₴



