
Швидкісна лебідка для позашляховика ComeUp Seal Gen2 9,5 rs 12V (синтетичний трос)
- В наявності
- Код: 295850
74 182 ₴
Швидкісна лебідка Come Up Seal Gen2 9,5 rs 12V. Лебідка обладнана двигуном 5.0 л. с. з тяговим зусиллям 4309 кг. Для більш легкої ваги укомплектована синтетичним тросом Dyneema Sk-75 10мм, довжиною 30 метрів. Швидкість намотування троса 19 метрів в хвилину. Це дозволяє виграти час, що важливо під час змагань. В комплекті провідний і безпровідний пульт управління. Знімний гак можна завжди переважити на новий або запасний трос. ComeUp Seal 9,5 rs повністю герметична. Зроблено в Тайвані і має гарантію 12 місяців.
Особливості ComeUp Seal Gen2 9,5 rs:
- Лебідка обладнана герметичним мотором з високим крутним моментом і великою лінійною швидкістю.
- Надійний і довговічний 3-х ступінчастий планетарний редуктор.
- Міцний алюмінієвий корпус, здатний витримати 2-х кратну номінальне навантаження лебідки.
- Потужний, запатентований в США, Німеччині, Великобританії і Франції, конічний гальма, з легкістю утримує повне навантаження і простий в обслуговуванні.
- Новий герметичний корпус контактора та контакти зі сплаву срібла забезпечують екстремальну надійність, контактор здатний довгий час витримувати струм 400А.
- Т-подібна ергономічна рукоятка для вільного розмотування троса, межа виділення після переміщення лише легким підняттям-і-поворотом звільняє обертову кільцеву шестерню для швидкого розмотування.
- Корпус редуктора разом з ручкою можна повернути на 90 градусів у будь-яку сторону, що дає можливість використовувати бампери різних конструкцій.
- Лебідка обладнана температурним датчиком і світлодіодним індикатором перегріву.
- У виносний блок керування вбудований водонепроникний модуль радіоуправління.
- Пульт радіоуправління дозволяє управляти лебідкою з дистанції до 30м.
- Легкий і міцний синтетичний трос Dyneema SK-75.
- Герметичне виконання IP68 — повна водо - і пило-непроникність. Лебідка може працювати в зануреному стані на глибині понад 1м.
Комплектація ComeUp Seal Gen2 9,5 rs:
- Знімний блок управління з модулем радіоуправління
- Пульт ДУ, довжина кабеля 5м
- Пульт радіоуправління
- Синтетичний трос з гаком
- Клюз
- Кабелі живлення 1.8 м
- Ремінець
Характеристики ComeUp Seal Gen2 9,5 rs 12V:
| Напруга | 12В |
| Тягове зусилля | 4300 кг |
| Тягове зусилля | 9500 lbs |
| Потужність | 5.0 л. с. |
| Редуктор | планетарний триступеневий |
| Передаточне число | 159 : 1 |
| Швидкість намотування | 19.0 м/хв |
| Трос | синтетичний Dyneema SK-75 |
| Довжина троса | 30.5 м |
| Діаметр троса | 10 мм |
| Напрямні для троса | алюмінієвий клюз |
| Корпус лебідки | алюмінієвий |
| Барабан | металевий |
| Діаметр барабана | 63.5 мм |
| Ширина барабана | 227 мм |
| Пульт управління | з індикацією перегріву провідний радіоуправління |
| Довжина проводу пульта | 5.0 |
| Дальність радіоуправління | 30 |
| Рекомендована батарея | 650 CCA |
| Макс. споживаний струм | 380 А |
| Гальма | автоматичний, конічний СВЅ |
| Монтажний шаблон | 254 х 114.3 |
| Температурний датчик | температурний датчик |
| Рівень захисту | герметичне виконання IP68 |
| Вага | 28 кг |
| Вага брутто | 40 кг |
| Ширина | 159 мм |
| Довжина | 603 мм |
| Висота | 206 мм |
| Ширина упаковки | 209 мм |
| Довжина упаковки | 682 мм |
| Висота упаковки | 453 мм |
| Комплектація | трос, клюз, пульт, пульт ДУ |
| Виробник | COMEUP INDUSTRIES INC. |
| Країна виробництва | Taiwan |

Ви можете купити електричну лебідку 12В ComeUp Seal Gen2 9,5 rs оформивши замовлення через корзину сайту garagepro.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Come.Up Industries |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр троса | 10 мм |
| Довжина троса | 30 м |
| Інтегроване управління | Так |
| Клас захисту | 68 |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Тягове зусилля | 4309 кг |
- Ціна: 74 182 ₴










