Корозащитная стропа 4000 кг / 3 метри (ланка/гак). Охоплення для дерева, в звичному нам вираженні корозащитка, – обов'язковий аксесуар кожного любителя бездоріжжя, чия техніка обладнана лебідкою. Даний аксесуар призначений для захисту стовбурів дерев, в момент лебежения позашляховика, квадроцикла чи іншого типу позашляхового транспорту. Крім цього, корозащитная стропа – обов'язковий елемент екіпіровки при участі у позашляховому змаганні будь-якого масштабу. В асортименті ORPRO представлені корозащитные стропи різного тоннажу. Останній залежить від ширини стропи – чим більше тоннаж, тим ширше стропа.
Також доступні корозащитные стропи різної довжини і тоннажу. Як правильно вибрати підходящу для Вас? Насправді, все дуже просто. По-перше, розривне навантаження корозащитной стропи повинна бути більше на 50% від максимального тягового зусилля лебідки (наприклад, якщо Ваша лебідка має тягове зусилля 4 тонни, то корозащитная стропа потрібна на 6 тонн). По-друге, довжина. Для стандартного використання стропи за стовбур дерева, досить корозащитки довжиною 2 метри, якщо Ви хочете отримати більше, то варто брати довжину 3-5 метрів. Велика довжина дозволить лебедиться за оберемок чагарників або більш масивні дерева, або використовувати корозащитку як подовжувач троса.
Як і будь-яка інша продукція українського бренду, корозащитная стропа виконана на професійному устаткуванні, досвідченими фахівцями з високоякісних матеріалів. Такий стропи вистачить на довгий час використання.
| Тип | Корозащитная стропа |
| Виконання | Гак / ланка |
| Мінімальна розривне навантаження | 4000 кг |
| Довжина | 3 метри |
| Ширина стрічки | 50 мм |
| Захист петель | Синтетична тканина підвищеної міцності |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 1,15 кг |
Ви можете купити корозащитную стропу для квадроцикла 4000 кг оформивши замовлення через корзину сайту garagepro.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
- Ціна: 800 ₴


