
Лебідка для позашляховика 12 Вольт: PROwinch 12000 (синтетичний трос)
- Під замовлення
- Код: TK616
Відправка з 20 травня 202618 957 ₴
Лебідка для позашляховика 12 Вольт PROwinch 12000. Дана серія складається з перевірених і надійних лебідок призначених для широкого використання. Автомобільна електрична лебідка PROwinch укомплектована синтетичним 10-мм тросом і має тягове зусилля в 5450 кг Це сама популярна модель серед джиперів. Даний факт свідчить про її високу якість і надійність, за розумні гроші. У багату комплектацію входить синтетичний трос з гаком, клюз для рівномірного укладання троса, провідний і безпровідний пульти управління, а також необхідні елементи з силовими проводами для простої установки та підключення. Лебідка для позашляховика 12 Вольт стане корисною тим, хто захоплюється полюванням, риболовлею і активним відпочинком на природі. Можна використовувати для евакуаторів і тягачів. Лебідка PROwinch 12000 працює від бортової мережі 12 Вольт.
Характеристики лебідки PROwinch 12000:
| Тягове зусилля | 5450 кг |
| Мотор | 12 вольт, 6 л. с. |
| Трос | Синтетичний 28 м, 10 мм |
| Тросоукладчик | Клюз |
| Редуктор | 3-х ступінчастий, планетарний |
| Передаточне число | 265:1 |
| Пульт управління | Дротовий (довжина 3 метра) і радіопульт |
| Вага комплекту | 32 кг |
| Комплект постачання | Лебідка з синтетичним тросом, клюз, провідний пульт керування, радіопульт, блок соленоїдів, силові дроти, інсталяційний комплект |
| Гальма | Автоматичний |

Ви можете купити електричну лебідку для позашляховика PROwinch 12000, оформивши замовлення через корзину, або зв'язавшись з нашим менеджером. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 5450 кг |
| Діаметр троса | 10 мм |
| Довжина троса | 28 м |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Клас захисту | 67 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Передатне число | 265:1 |
| Редуктор | 3-ступеневий, планетарний |
| Мотор | 12 Вольтів, 6,0 л.с. |
| Пульт керування | Дротовий (довжина 3 метри) і радіопульт |
- Ціна: 18 957 ₴










