
Електрична лебідка Dragon Winch Maverick 3500ST (12 Вольт / 1588 кг)
- Під замовлення
- Код: DWM3500ST
Відправка з 25 квітня 20267 500 ₴/комплект
7 488 ₴/комплект
Електрична лебідка для квадроциклу Dragon Winch 3500 — найбільш функціональна модель серії ST. Такі лебідки для квадроциклів під час комплектації електромотором усього на 0,9 л. с. працюють від акумулятора з напругою 12 В і мають збільшений, порівнюючи з простішими аналогами тяговим зусиллям. На першому витці воно істотно перевищує 1 тонну (1588 кг) за швидкості змотування троса 0,8 м/хв. Для компактного та легкого агрегату це більш ніж істотна перевага в сегменті обладнання такого класу.
Барабанна конструкція, попри неповну герметичність корпусу, надійно захищена високоякісними сальниками та ущільнювачами. Навіть у негоду у відсік електромотора та редуктора не потрапить ні волога, ні бруд. Це ідеальне рішення для спортсменів і шанувальників їзди перетятою місцевістю.
Комплект постачання лебідки Dragon Winch Maverick 3500ST:
- Металевий трос
- Гак
- Блок керування з дротами для під'єднання
- Роликові напрямні
- Пульт дистанційного керування
- Радіо пульт
- Гвинти кріплення

Ви можете купити електричну лебедку для квадроцикла Dragon Winch Maverick 3500ST оформивши замовлення через кошик сайту garagepro.com.ua, або зв'язавшись із нашим менеджером. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 1588 кг |
| Діаметр троса | 5 мм |
| Довжина троса | 10 м |
| Виробник | Dragon Winch |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Квадроцикл, Легкове авто, Переносна, Снігохідна |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP67 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Габаритні розміри | 285x103x105 мм |
| Передатне число | 153:1 |
| Тросоукладчик | Ролики |
| Мотор | 12 вольтів, 0,9 к.с. |
| Бренд | Dragon Winch |
- Ціна: 7 488 ₴/комплект










