
Лебідка для квадроцикла з бездротовим пультом Power Winch 3000
- Під замовлення
- Код: PW3000
Відправка з 19 квітня 20266 688 ₴
Лебідка для квадроцикла з бездротовим пультом Power Winch 3000. Придбання лебідки для квадроцикла Powerwinch з бездротовим керуванням PW3000 - корисне вкладення для кожного власника ATV техніки. Лебідки на квадроцикл ATV призначені спеціально для швидкого і якісного витягування квадриків і снігоходів з бруду або снігових заметів.
Лебідка PowerWinch 3000 підійде для багатьох поїздок. Вона має герметичний двигун з безпрецедентною, в класі, потужністю 3 л. с. і одноступеневим планетарний редуктор з передавальним відношенням 153: 1, завдяки чому її тягове зусилля перевищує 1361 кг. PowerWinch завжди орієнтується на високу якість виготовлення, PW3000 нічим не є винятком. Крім того, лебідка характеризується високою надійністю і якістю виготовлення, тому ми впевнені, що вона задовольнить навіть найвимогливіших користувачів. лебідка має розмір 338 х 123 х 118 мм і важить 8,5 кг
Така компактна лебідка і може використовуватися не тільки для АТВ квадроциклів, але і для проведення нескладних робіт в побуті – перетягнути важкі деталі в гаражі, затягнути човен на причепі і т. д.
Основні характеристики лебідки Power Winch 3000:
|

Ви можете купити лебідку для квадроцикла з бездротовим пультом Power Winch 3000 оформивши замовлення через корзину сайту garagepro.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwinch |
| Діаметр троса | 4.5 мм |
| Довжина троса | 13 м |
| Інтегроване управління | Так |
| Матеріал троса | Сталь |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Тягове зусилля | 1361 кг |
| Вага (кг) | 8 |
- Ціна: 6 688 ₴






