
Електрична лебідка Dragon Winch Highlander 4500HDs (синтетичний трос)
- Під замовлення
- Код: DWH4500HDs
Відправка з 20 травня 202616 020 ₴/комплект
Електрична лебідка Dragon Winch Highlander 4500HD із синтетичним тросом - спеціально спроектована та розроблена для середньорозмірних ATV та UTV. Моделі даної серії мають швидкісний редуктор, який забезпечує швидку намотування троса (дуже актуально для тих, хто бере участь у змаганнях або просто часто використовує лебідку). У лебідки Dragon Winch Highlander 4500HDs потужніший двигун, швидкісний редуктор і динамічний гальмівний механізм, що забезпечує високу надійність і безпеку. Працює від мережі 12 Вольт, з тяговим зусиллям 2041 кг. Для зручного керування передбачений провідний пульт із кріпленням на кермо та 3-ступінчаста коробка передач. На барабані намотано 15 метрів сталевого троса.У комплекті є все необхідне для встановлення та підключення.Dragon Winch Highlander 4500HDs - найкраще співвідношення ціна/якість на українському ринку. Лебідка постачається з офіційною гарантією 12 місяців.
Технічні характеристики Dragon Winch Highlander 4500HDs:
- Розміри (Д*Ш*В): 340мм x 114мм x 120мм
- Вага: 11 кг
- Тягове зусилля: 4 500 Ibs / 2 041 кг
- Напруга, вольт: 12 вольт
- Мотор: 1,9 л.с.

Ви можете Купити електричну лебідку для квадроцикла Dragon Winch Highlander 4500HDs, оформивши замовлення через кошик сайту garagepro.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 2041 кг |
| Діаметр троса | 6 мм |
| Довжина троса | 15 м |
| Виробник | Dragon Winch |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос синтетичний |
| Функціональне призначення | Квадроцикл, Легкове авто, Кросовер, Переносна, Снігохідна |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Привід лебідки | 12V |
| Клас захисту | 67 |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Габаритні розміри | 340x114x120 мм |
| Передатне число | 136:1 |
| Тросоукладчик | Жудз |
| Мотор | 12 вольтів, 1,9 л.с. |
| Бренд | Dragon Winch |
- Ціна: 16 020 ₴/комплект










