
Електрична лебідка Dragon Winch Maverick 10000HDs (синтетичний трос)
- Під замовлення
- Код: DWM10000HDs
Відправка з 05 травня 2026від 20 915 ₴
Електрична лебідка Dragon Winch Maverick 10000HDs поставляється із синтетичним тросом. Це більш травмобезпечний та надійний варіант. Лебідка має тягове зусилля 4,5 тонни. Цього достатньо як позашляховиків, так використання на евакуаторах. У комплектацію лебідки входить 28 м синтетичного троса, гак, провідної та бездротової пульти управління, а також клюз. Серія лебідок Dragon Winch Maverick (DWM) відома своєю надійністю, невибагливістю і ремонтопридатністю. Ця модель також стане корисною для мисливців та рибалок, які часто їздять далеко за місто.
Характеристики автомобільної лебідки Dragon Winch Maverick 10000HDs:
- Виробник: Dragon Winch
- Розміри (Д*Ш*В): 540.00мм x 160.00мм x 245.00мм
- Вага: 35.00кг
- Тягове зусилля: 10 000 Ib/ 4 536 кг
- Напруга, вольт: 12 Вольт
- Мотор: 6,8 л.с.
Комплектація лебідки Dragon Winch Maverick 10000HDs:
- блок керування;
- радіо-пульт;
- ДУ пульт;
- гак;
- роликові напрямні;
- набір гвинтів для встановлення.

Ви можете придбати автомобільну лебідку Dragon Winch Maverick 10000HDs, оформивши замовлення через кошик сайту garagepro.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 4538 кг |
| Діаметр троса | 10 мм |
| Довжина троса | 28 м |
| Виробник | Dragon Winch |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Радіоуправління в комплекті , Трос синтетичний |
| Функціональне призначення | Легкове авто, Кросовер, Переносна, Спортивна, Евакуаторна, Утилітарна |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Привід лебідки | 12V |
| Клас захисту | 67 |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP67 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 кг |
| Габаритні розміри | 540x160x245 мм |
| Передатне число | 216:1 |
| Тросоукладчик | Ролики |
| Мотор | 12 вольтів, 6,8 к.с. |
| Пульт керування | Дротовий (довжина 3 метри) і радіопульт |
| Бренд | Dragon Winch |
- Ціна: від 20 915 ₴




