
Електрична лебідка Dragon Winch Truck 16800HD (7620 кг)
- Під замовлення
- Код: DWT16800HD
Відправка з 19 квітня 2026від 32 485 ₴
Електрична лебідка Dragon Winch Truck 16800HD — чудовий варіант для евакуаторів і тягачів, які надають свої послуги легковим і вантажним авто. Тягове зусилля лебідки на 7600 кг і якісні компоненти дасть змогу без зусиль застібати машини на лафет. Модель представлена у двох версіях 12 і 24 вольти.
Варто зазначити, що конструкція лебідок Dragon Winch TRUCK має підвищену міцність для постійних екстремальних навантажень і щоденного використання. Для зручного монтажу в комплекті передбачені кріплення гвинти. Барабан лебідки Dragon Winch Truck 16800HD вміщує до 28 метрів сталевого троса, з тяговим зусиллям до 7620 кг. Висока міцність, надійність і розумна ціна — стануть чудовим вибором для бізнесу або хобі. До комплекту також входять дротові й бездротові радіупи, ролики, гак, установний комплект і документация.
Характеристики лебідки Dragon Winch Truck 16800HD:
- Модель: DWT 16800 HD
- Розміри (Д*Ш*В): 560 мм x 195 мм x 200 мм
- Вага: 54 кг
- Тягове зусилля: 16 800 lbs/7 620 кг
- Напруга, вольт: 12 / 24 вольти
- Мотор: 7,8 л.с.

Ви можете купити електричну лебідку для евакуатора зі сталевим тросом Dragon Winch Truck 16800HD оформивши замовлення через кошик сайту garagepro.com.ua, або зв'язавшись із нашим менеджером. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 7620 кг |
| Діаметр троса | 12 мм |
| Довжина троса | 28 м |
| Виробник | Dragon Winch |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга | 12 В |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 54 кг |
| Габаритні розміри | 560x195x250 мм |
| Передатне число | 358:1 |
| Тросоукладчик | Ролики |
| Мотор | 12/24 вольтів, 7,8 к.с. |
| Пульт керування | Дротовий (довжина 3 метри) і радіопульт |
| Комплектація інструменту | Лебідка з тросом, ролики, провідний пульт керування, радіопульт, блок соленоїдів, силові дроти, інсталяційний комплект, супроводжуючі документи |
| Бренд | Dragon Winch |
- Ціна: від 32 485 ₴





