
Електрична лебідка Dragon Winch Truck 12000HD (12 Вольт / 5500 кг)
- Під замовлення
- Код: DWT12000HD
Відправка з 05 травня 2026від 37 647 ₴/комплект
Електрична лебідка Dragon Winch Truck 12000HD - має дуже потужний і довговічний мотор. За рахунок цього вона служить набагато довше будь-яких інших моделей бренду. Така лебідка - ідеальне рішення для бізнесу (тягачів, спец техніки і евакуаторів). Робоча навантаження лебідки дорівнює 5,5 т. На лебідці встановлений 10мм сталевий трос, довжиною 28 метрів. В комплекті є ролики, провідний і безпровідний пульти управління, а також необхідні елементи для установки з документацією. Працює лебідка від бортової мережі 12 Вольт.
При підключенні до 12-ти вольтовому автомобільного акумулятора двигун потужністю 7,2 к. с. забезпечує понад 5,5 т тягового зусилля. Швидкість руху троса залежить від вагового навантаження: при максимальному ривку - 60 см в хвилину, на холостому ходу - 4,2 м. Ступінь скорочення 470:1 пояснює високу продуктивність лебідки на евакуатор. У цій моделі використана черв'ячна коробка передач - компактне і малошумне рішення управління. Необхідну швидкість і параметри роботи можна задати за допомогою дротового або дистанційного пульта управління.
Серія лебідок Dragon Winch Truck володіє однією з найбільш надійних і міцних конструкцій. Завдяки цьому факту, сфера застосування лебідок - це найважчі робочі умови з постійними навантаженнями. Це можуть бути не тільки тягачі та евакуатори, але і рятувальна техніка чи навіть військові автомобілі.
Характеристики лебідки Dragon Winch Truck 12000HD:
- Модель: DWT 12000 HD
- Розміри (Д*Ш*В): 600 мм x 180 x 270мм
- Вага: 52 кг
- Тягове зусилля: 12000 lbs / 5443 кг
- Напруга, вольт: 12 вольт
- Мотор: 7,2 к. с.

Ви можете купити лебідку Dragon Winch Truck 12000HD оформивши замовлення через корзину сайту garagepro.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dragon Winch |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина троса | 28 м |
| Стан | Новий |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Тягове зусилля | 5443 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 52 кг |
| Габаритні розміри | 600*180*270 мм |
| Комплектація інструменту | Лебідка з тросом, ролики, провідний пульт керування, радіопульт, блок соленоїдів, силові дроти, інсталяційний комплект, супроводжуючі документи |
| Передатне число | 261:1 |
| Тросоукладчик | Ролики |
| Мотор | 12/24 вольти, 7,2 к.с. |
| Пульт керування | Дротовий (довжина 3 метри) і радіопульт |
| Бренд | Dragon Winch |
- Ціна: від 37 647 ₴/комплект





