
Лебідка на позашляховик 12 Вольт Dragon Winch Maverick 8000HD
- Під замовлення
- Код: DWM8000HD
Відправка з 20 травня 202620 738 ₴
Електрична лебідка Dragon Winch Maverick 8000HD - відмінний варіант для малих і середніх позашляховиків. Дана модель укомплектована 8-мм сталевим тросом і має тягове зусилля в 3,5 тонни. В комплекті разом з лебідкою і тросом йдуть гак, роликовий тросоукладчик, проводка, кріпильні болти і документація. Працює від бортової мережі 12 Вольт.
Серія польських лебідок Dragon Winch MAVERICK з моделей з простою і надійною конструкцією. Це дозволяє використовувати продукцію в азличных сферах від 4х4 туризму до професійних на спец техніки. Лебідка Dragon Winch Maverick 8000HD стане відмінним вибором для тих, хто цінує полювання, риболовлю і їзди по бездоріжжю.
Характеристики автомобільної лебідки Dragon Winch Maverick 8000HD:
- Модель: DWM 8000 HD
- Розміри (Д*Ш*В): 450 мм x 155 мм x 245 мм
- Вага: 32 кг
- Тягове зусилля: 8 000 Ibs / 3 629 кг
- Напруга, вольт: 12 вольт
- Мотор: 5,5 л. с.

Ви можете купити лебідку для позашляховика Dragon Winch Maverick 8000HD оформивши замовлення через корзину сайту garagepro.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dragon Winch |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр троса | 8 мм |
| Довжина троса | 24 м |
| Стан | Новий |
| Тягове зусилля | 3628 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 32 кг |
| Габаритні розміри | 450x155x245 мм |
| Комплектація інструменту | Лебідка з тросом, ролики, провідний пульт керування, радіопульт, блок соленоїдів, силові дроти, інсталяційний комплект, супроводжуючі документи |
| Передатне число | 218:1 |
| Редуктор | 3-ступеневий, планетарний |
| Тросоукладчик | Ролики |
| Мотор | 12 вольтів, 5,5 к.с. |
| Пульт керування | Дротовий (довжина 3 метри) і радіопульт |
| Бренд | Dragon Winch |
- Ціна: 20 738 ₴










