
Електрична лебідка з пультом керування 12 вольт / 1000 кг
- Готово до відправки
- Код: EW2000st
3 516 ₴/комплект
Електрична лебідка 12 вольт з дротовим пультом керування Electric Winch 2000 — одна з найпростіших моделей, для використання в господарських цілях, для витягування човна на лафет або в гараж. Попри порівняно невелике тягове зусилля 907 кг, лебідка без зусиль витягне або підніме вантажі масою до 450 кг. збільшити робочу вагу лебідки можливо у разі використання такелажних блоків або роликів. На відміну від функціональніших аналогів, вона не обладнується коробкою передач, що позитивно впливає на її вартість. Електрична лебідка 12 вольт проста та зручна у використанні, зокрема, завдяки автоматичному гальму. Електромотор потужністю 1,1 к. с. працює від акумулятора з напругою 12 В. При максимальному навантаженні, споживання становить 120А. Лебідка Electric Winch 2000 також справедливо вважається однією з найбільш компактних і найпростіших в обслуговуванні. Зверніть увагу в комплектацію входить дротовий пульт керування, платформа для встановлення, роликові направляючі та кріпильні елементи.
Технічні характеристики лебідки Electric Winch 2000:
Модель: EW2000
Розміри (Д*Ш*В): 300 мм x 105 мм x 105 мм
Розмір барабана: 32 мм х 72мм
Вага: 7.00 кг
Тягове зусилля: 2 000 Ibs / 907 кг
Напруга: 12 Вольт
Мотор: 0,8kw/1.1 л.с.
Передатне число: 136:1
Трос: Сталевий 4мм / 15 метрів
Швидкість намотування троса (навантаження 460 кг): 2,2 м/хв
Споживання струму (навантаження 460 кг): 60А

Ви можете купити електричну лебідку з пультом керування 12 Вольт оформивши замовлення через кошик сайту garagepro.com.ua, або зв'язавшись із нашим менеджером по телефону 0732507080. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 907 кг |
| Діаметр троса | 4 мм |
| Довжина троса | 15 м |
| Країна виробник | Китай |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Квадроцикл, Легкове авто, Переносна, Снігохідна, Спортивна, Евакуаторна, Утилітарна |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Виробник | IBS |
- Ціна: 3 516 ₴/комплект









