
Автомобільна лебідка 12 В Kangaroowinch 13000 для позашляховика, евакуатора та спецтранспорту (5907 кг)
- Під замовлення
- Код: K13000
Відправка з 20 квітня 202620 250 ₴
Потужна лебідка для позашляховика Kangaroowinch 13000 зі сталевим тросом. Якісна, недорога та надійна лебідка для позашляховика, евакуатора, тягача або рятувальної техніки. Працює від мережі 12 вольтів, забезпечує тягове зусилля на 5907 кілограм (5,9 тонн). Лебідка укомплектована сталевим тросом діаметром 9.5 мм і довжиною 27 м. Найкраще співвідношення ціна — якість, з найбагатшою комплектацією у своєму класі: трос, гак, ролики, проводина 2 пульти керування й необхідні елементи кріплення. Лебідка чудово підійде для поширених позашляховиків: Mitsubishi L200, Mitsubishi Pajero, Mitsubishi Pajero Sport, Toyota Land Cruiser Prado 120, Land Cruiser 200, Toyota Hilux, Toyota 4Runner, Toyota Tacoma, Toydra Tundra, Toydrota FJ Corter, Foter, Ford F150, Dodge Ram, Volkswagen Amarok, Nissan Patrol, Nissan Navara D40, Nissan NP 300, Hyundai Terracan, Land Rover, Jeep, УАЗ и т.п.
Лебідка Kangaroowinch 13000 підійде для активного відпочинку, роботи та навіть спорту. Вона має герметичний двигун з безпрецедентною, у класі потужністю 6,5 к. с., соленоїдом на 500 А та триступеневим планетарним редуктором із передавальним співвідношенням 265:1, завдяки чому ее тягове зусилля перевищує 5900 кг. Відповідає стандарту пило- та вологозахисту IP67. Kangaroowinch завжди орієнтується на найвища якість виготовлення. Модель K13000SR не є винятком. Крім того, електрична лебідка 12 вольтів характеризується високою надійністю і якістю виготовлення, що дасть змогу задовольнити навіть найвимогливіших користувачів. Габаритні розмір лебідки Kangaroowinch 13000 — 546 х 160 х 218 мм, вага — 40 кг.
Технічні характеристики лебідки Kangaroowinch 13000:
- Тягове зусилля: 5907 кг
- Мотор: 6,5 к.с.
- Керування: Дротовий і бездротовий пульти керування
- Редуктор — 3х — східчастий планетарний
- Передатне число: 265:1
- Автоматичне гальмо — інтегрований у барабан
- Трос: Сталевий 9.5мм х 27м
- Тросоукладчик: Ролики
- Вага лебідки: 40 кг
- Розмір: 546 х 160 х 218мм
- Країна походження бренда: Польща
Комплектація лебідки Kangaroowinch 13000:
- Лебідка
- Дротовий і бездротовий пульти керування
- Трос із гаком
- Ролики
- Набір для кріплення та встановлення
- Інструкція

Ви можете купити лебідку 12 В Kangaroowinch 13000 оформивши замовлення через кошик сайту garagepro.com.ua, або зв'язавшись із нашим менеджером по телефону 0732507080. Під час оформлення замовлення в телефонному режимі можливе зниження. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwinch |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр троса | 9.5 мм |
| Довжина троса | 27 м |
| Інтегроване управління | Так |
| Клас захисту | 67 |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий, Радіоуправління в комплекті |
| Матеріал троса | Сталь |
| Напруга | 12 В |
| Привід лебідки | 12V |
| Стан | Новий |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Тягове зусилля | 5907 кг |
| Функціональне призначення | Кросовер, Переносна, Легкове авто, Спортивна, Снігохідна, Утилітарна, Евакуаторна |
- Ціна: 20 250 ₴









