
Лебідка для квадроцикла Power Winch 2000
- В наявності
- Код: PW2000
3 961 ₴
Лебідка для квадроцикла Powerwinch 2000 - корисне вкладення для кожного власника ATV техніки. Лебідки на квадроцикл ATV призначені спеціально для швидкого витягування квадриків і снігоходів з бруду або снігових заметів. Також її можна використовувати для фіксації відвалу для снігу. Тягове зусилля лебідки - 907 кг. Цього достатньо щоб використовувати лебідку і для побутових потреб: в гаражі, для причепа, для човна, для підйому вантажів і т. п.. PowerWinch 2000 розрахована на порівняно невелику вагу такої техніки, відповідно важить менше стандартних автомобільних лебідок, що дає можливість без праці переміщати її. Дану модель можна використовувати взимку на снігоходах. Купуючи лебідку Powerwinch 2000 для квадроцикла ви отримуєте надійного помічника, який прослужить вам роки. Це одна з найбагатших комплектацій лебідок в даному ціновому сегменті!
Основні характеристики лебідки Power Winch 2000:
| Тягове зусилля | 906 кг |
| Мотор | 12 вольт, 1 л. с. |
| Трос | 15 м, 4 мм |
| Тросоукладчик | Ролики |
| Редуктор | 2х ступінчастий, планетарний |
| Передаточне число | 153:1 |
| Пульт управління | Дротовий пульт |
| Діаметр барабана | 31,5 мм |
| Комплект постачання | Лебідка з тросом, ролики, дротовий пульт управління, силові дроти, інсталяційний комплект, супроводжуючі документи |
| Країна виробництва | Польща |
| Вага | 6,6 кг |
| Габаритні розміри | 285x105x105 мм |
| Гальма | Автоматичний |

Ви можете купити лебідку для квадроцикла Power Winch 2000 оформивши замовлення через корзину сайту garagepro.com.ua, або зв'язавшись з нашим менеджером. Доставка по Україні здійснюється Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 906 кг |
| Діаметр троса | 4 мм |
| Довжина троса | 15 м |
| Виробник | Powerwinch |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Квадроцикл, Переносна, Снігохідна |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Вага (кг) | 6.6 |
- Ціна: 3 961 ₴







