
Надпотужний стаціонарний компресор ARB 24В (174 л/хв)
- Під замовлення
- Код: CKMTA24
Відправка з 19 квітня 202635 778 ₴
Компресор ARB був спеціально розроблений, щоб задовольнити потреби ринку в компактному, але при цьому особливо потужному пристрої, подаючому стиснене повітря. Потужність нового компресора дозволяє використовувати його для різних пневмоінструментів. При цьому він здатний активувати і контролювати роботу пневмоблокировки, і задовольняє високим вимогам користувачів продукції ARB.
Основні характеристики:
- Проводиться з надлегких, особливо міцних матеріалів, деякі з яких відповідають найвищим стандартам і військової авіаційної промисловості
- Тиск регулюється в межах від 9,3 Атм до 10,3 Атм, що підходить для пневмоинтрументов, а також для всіх автомобілів з пневмоблокировками диференціала
- Максимальний повітряний потік, що пропускається через компресор 24В такого розміру на ринку в поточний момент – 174 л/хв
- Споживає всього 56 А на максимальній потужності роботи
- Сконструйований з використанням хороших ущільнювачів для захисту від вологи й пилу
- Анодовані циліндри і поршневі ущільнювачі з додаванням тефлону і графітових ниток для зменшення тертя і подовження терміну служби
- Високоефективна система охолодження для забезпечення максимального ККД
- В кріплення вбудована система вібро - і шумогашения
- Система повітрозабору захищена від попадання вологи. Спеціальний повітряний фільтр забезпечує надходження очищеного і охолодженого повітря
- Комплект поставки включає всю необхідну електричну проводку
- Подвійні запобіжники, встановлені на компресорі, забезпечують надійний захист ланцюга.
- В моторах використовуються тільки шарикопідшипникові механізми, що забезпечує меншу нагрівання і більш тиху роботу
- Мотори повністю захищені від перегріву
- Вбудований клапан надмірного стравлювання тиску
- Кнопка включення для приладової панелі автомобіля поставляється в комплекті
- Повністю ремонтопрігоден
Застосування:
- Для забезпечення роботи пневмоблокировок ARB
- Швидке накачування шин будь-якого розміру
- Пневмоінструменти, розраховані на витрату повітря до 85 л/хв тиск до 6 бар (90 П).
- Пневмоінструменти, розраховані на витрату повітря понад 85 л/хв тиск до 6 бар (90 П) при наявності додаткового повітряного бачка.
Комплект поставки включає:
- Компресор 12 В
- Комплект необхідної проводки
- Кнопка включення компресора
- 2 повітряних фільтра з миючими наповнювачами
- Комплект кріпильних болтів і гайок
- Інструкція по експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARB |
| Країна виробник | Австралія |
| Максимальний тиск | 10.5 атм |
| Напруга живлення | 24 В |
| Продуктивність | 174 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип насосу | Електричний (від клем), Електричний (від мережі) |
| Максимальний струм споживання | 28 A |
| Маса | 9 кг |
| Тривалість безперервної роботи | Необмежено |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ARB |
| Діапазон робочих температур | -30° +70° |
- Ціна: 35 778 ₴










